Archiwa kategorii: systemy partnerskie

Comperia.pl podgrzewa atmosferę nowym programem Comperia Bonus 4 !

Nowym produktem będzie dobry depozyt oraz konto …będzie on dostępny  na wyłączność . Na więcej szczegółów musimy niestety poczekać do jutra. Wcześniejsze akcje były godne polecenia więc myślę że tym razem będzie podobnie!

 

com

No i znamy szczegóły….szału nie ma za założenie konta w Eurobanku możemy założyć lokatę na 4% w skali roku do 10 000 zł i powyżej tej kwoty na 3%. Pięć dyszek zgarniemy od Comperii za podanie danych osobowych oraz płatność kartą wydaną do konta na sumę minimum 400zł !

Promocja „Comperia Bonus 4” (dalej : Promocja) trwa od 5.10.2015 r. do 31.10.2015 r.
Uczestnikiem Promocji może być osoba, która w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Promocji: nie była posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem konta, nie miała zawartej umowy o usługi bankowości elektronicznej w Euro Banku S.A.( dalej: Bank) , w czasie trwania Promocji zawrze z Bankiem umowę o prowadzenie konta w pakiecie Active lub Prestige oraz w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy o prowadzenie konta założy jedną „Lokatę na dobry start” na 4% na 3 miesiące w kwocie od 200 zł do 10 tys. zł. Promocja „Lokata na dobry start” trwa od 01.09.2015 r. do 30.11.2015 r.
Oprocentowanie „Lokaty na dobry start” jest stałe i naliczane w skali roku.
Warunkiem odnowienia lokaty o promocyjnym oprocentowaniu jest przelew, w terminie określonym w Regulaminie promocji „lokaty na dobry start”, dochodu z tyt. umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, emerytury lub renty w wys. min. 500 zł na konto, z którym powiązana jest Lokata na dobry start, lub wykonanie 9 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 600 zł kartami płatniczymi wydanymi do konta, w terminie określonym w Regulaminie promocji „Lokata na dobry start”.
W ramach Promocji Uczestnik jest uprawniony do otrzymania wyłącznie jednego Bonusu. Bonus oznacza nagrodę pieniężną w wysokości 50 zł przyznawaną i wypłacaną przez Comperia.pl na Konto Uczestnika Promocji.
Gwarancja dotyczy Bonusu, którym jest nagroda pieniężna w wysokości 50 zł przyznawana i wypłacana przez Comperia.pl na Konto Uczestnika Promocji po spełnieniu warunków Promocji.

comperia bonus 4

Subiektywny przegląd sieci afiliacyjnych lub jak kto woli partnerskich.

                                                        Jeżeli masz już poczytnego bloga lub chodliwą stronkę możesz z keszować swój wysiłek:) Pisząc bloga o tematyce finansowej polecam partnerów których właśnie wybrałem…Jednym z lepszych o ile nie najlepszym jest system partnerski Bankier.pl .

sp
                                                          Nie będę tutaj skupiał się na minusach i niedoróbkach systemów lecz raczej na plusach i pozytywach . Do niewątpliwych należy zaliczyć:

   • solidny i długo działający program
   • jedne z najlepszych stawek
   • szybkie wpłaty ,niestety rachunki trzeba wysyłać analogowo🙁

                                                    Kolejnym programem partnerskim z którym współpracuję godnym polecenia jest Comperia.pl  Partner płaci stosunkowo nieżle, w programie posiadał takie hity jak Comperiabonus … które przyciągały i przyciągają tłumy chętnych skuszonych możliwością otrzymania bonusów pieniężnych za założenie lokaty lub konta (Trzecia edycja programu jest dostępna tutaj…)

           Zalety:

 • stabilna firma notowana na GPW
 • przesyłanie faktur/rachunków mailem
 • przy dużej ilości poleconych niezły pasywny dochód


comperia

                                       Partner otrzymuje 5% wysokości co miesięcznego wynagrodzenia polecanej osoby

                                       Innym programem który również promuje produkty finansowe jest Netsales.pl . Główne zalety tego systemu partnerskiego to:

   • niezłe stawki
   • przejrzysty interfejs
   • rachunki przez net

logo-netsales-black