Bony na zakupy o wartości 150 zloty do Biedronki , Decathlonu lub H&M za złożenie konta BGŻ BNP Paribas .

Bony na zakupy o wartości 150 zloty do Biedronki , Decathlonu lub H&M za złożenie konta BGŻ BNP Paribas  .

Załóż Konto Osobiste przez internet i zdobądź nagrody!

Weź udział w Promocji „Zakupy z kontem”, spełnij warunki opisane w Regulaminie i odbierz do 150 zł w postaci Kodów (3 Kody po 50 zł każdy) na zakupy w wybranym przez Ciebie sklepie: Biedronka, Decathlon lub H&M!

Przejdz do dedykowanej strony promocji

Warunki.  

 •  Brak konta w banku BGŻ BNP Paribas  wciągu ostatnich 24 miesięcy.
 • Ukończone 18 lat .
 • Wydajesz co miesiąc kartą minimum 300 zł
 • Chcesz otrzymać kartę podarunkową do Biedronki lub do Decathlona lub do H&M
 • Wykonujesz jeden przelew w miesiącu                                                                                                                                                                                                                      150 zł możesz otzrymać spełniając poniższe warunki:1. Zarejestruj się w Promocji i wybierz sieć sklepów, w której chcesz skorzystać z nagród: H&M, DECATHLON, BIEDRONKA.
  2. Złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego przez Internet, podpisz Umowę ramową i zaloguj się do Bankowości elektronicznej (Pl@net lub aplikacja GOmobile).
  3. W pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym po wykonaniu pierwszego logowania do Bankowości elektronicznej aktywnie korzystaj z konta i odbierz kod o wartości 50 zł.
  4. Zarówno w drugim jak i w trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po wykonaniu pierwszego logowania do Bankowości elektronicznej aktywnie korzystaj z konta i odbierz kolejne kody o wartości 50 zł każdy.
  5. Kody otrzymasz od Organizatora Promocji za pomocą wiadomości SMS do 20 dnia kolejnego miesiąca, po spełnieniu warunków do otrzymania nagrody.                                                                                                                                                                          Konto Optymalne jest całkowicie darmowym kontem, gdzie nie musimy martwić się o żadne opłaty z nim związane. Zarówno obsługa konta jak i karta debetowa którą otrzymamy są całkowicie pozbawione opłat za ich posiadanie.

3 odpowiedzi do “Bony na zakupy o wartości 150 zloty do Biedronki , Decathlonu lub H&M za złożenie konta BGŻ BNP Paribas .”

 1. Jestem zachwycony że trafiłem na ten wpis w sieci. Chcę chociaż podziękować za twoją pracę . Jestem pod wrażeniem. Ja niewątpliwie będę rekomendował to miejsce i często odwiedzał aby poczytać nowe artykuły I Love Tychy

 2. Byłem zachwycony że trafiłem na ten wpis w sieci. Chcę co najmniej wyrazić uznanie za twoje działania . Wielkie gratulacje! Ja koniecznie będę polecał to miejsce i regularnie tu zaglądał by przejrzeć nowe rzeczy Cafe Hostel

 3. W czasie poszukiwania w internecie potrzebnych informacji trafiłam na ten artykuł. Byłem zachwycony że wyszukałem ten artykuł w sieci. Wielu pisarzom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na ten temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje ogromne pozytywne zaskoczenie. Nie dość, że sposób wyrażania informacji jest efektywny, to do tego odnalazłam wiadomości, których tak bardzo potrzebowałam.Powinienem co najmniej podziękować za twój trud. Po prostu super. Ja koniecznie będę polecał to miejsce i regularnie wpadał aby przejrzeć nowe rzeczy Forum Woda Mineralna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *