Citi Bank Handlowy – karta kredytowa cashback i vouchery. dla każdego coś miłego!

400 zł do Allegro, 400 zł do nexterio.pl, 400 zł do empik.com

Citi Bank Handlowy – karta kredytowa cashback i vouchery. dla każdego coś miłego!

Oferta praktycznie dla każdego .

Czytelnik wybiera jedną z dwóch kart:
– MasterCard World – 1000 punktów na powitanie, punkty można wymienić na spłatę części zadłużenia, vouchery lub inne nagrody. Możliwość skorzystania ze zniżek u partnerów np. Douglas, H&M, Multikino.
– City Simplicity – 0 zł opłaty rocznej za kartę, 0 zł opłaty za przypomnienia o spłacie karty, 0 zł za powiadomienia SMS.                         ( Polecam właśnie tą ze względów za bezkosztową obsługę   )    

Po dostarczeniu niezbędnych dokumentów i zalogowaniu się w serwisie bankowości internetowej klient otrzyma w zależności od wybranej linii kreacyjnej voucher na zakupy:

– linia Allegro – 400 zł w platformie transakcyjnej Allegro,
linia nextiro – 400 zł w sklepie internetowym nextiro.pl,
linia empik – 400 zł w sklepie internetownym empik.com.

Linia cashback
Wydajesz? Zarabiasz!
Teraz 5% zwrotu na Karcie Kredytowej Citibank za transakcje kartą.
Maksymalna wartość zwrotu to 400zł w skali roku. Oferta dla nowych klientów. 3. 5% zwrotu wydatków miesięcznie, nie więcej niż 50zł/miesiąc

Regulamin oferty  

 


Oczywiście ażeby otrzymać voucher i cashback  (maksymalnie 50 złoty na msc) trzeba się wykazać niezłą aktywnością . Wydane co msc 1000 zł przyniesie 50 zł przez kolejne msc do osiągnięcia maksymalnego zwrotu 400 złotych !

>>>cashback lub vouchery czekają<<<

8 myśli nt. „Citi Bank Handlowy – karta kredytowa cashback i vouchery. dla każdego coś miłego!”

  1. Ciekawy artykuł, zdecydowanie programy partnerskie to perspektywa w necie. Dochody są naprawdę wysokie jeśli ktoś potrafi dobrze inwestować pieniądze

  2. Super tekst, szukałem go w necie także znalazłem, ciekawe porady na pewno jest użyję, chciałbym dowiedzieć się dużo o zarabianiu w internecie

  3. A nasz targ nie wypracował jeszcze zoptymalizowanej oferty dla przewoźników także niejednokrotnie polisy kabotażowe zawierają minimalny poziom ochrony. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych nie oferuje takich ubezpieczeń przewoźnikom, jacy wykonują przewozy samochodami od dopuszczalnej wadze wszystkiej do 3,5 tony. Próbuje to nie dopiero wówczas, że ubezpieczalnie nie potrafią ani poprawnie ocenić ryzyka, ani te nie znają specyfiki transportowej. Z problemu widzenia oceny ryzyka transportowego, przewozy kabotażowe są od dużo bardziej stabilne niż przewozy międzynarodowe, i obecnym daleko nasze. Takie trasy są nie tylko krótsze,ale i nie wymagają odbywania aż tak ryzykownych postojów. Ponadto infrastruktura drogowa jest sporo skuteczniejsza aniżeli w Polsce, a rygorystyczne przepisy, wysokie mandaty dodatkowo więcej większe kary nie osiągną na jakieś opóźnienia w tym profilu.
    Na co zwrócić uwagę wykonując przewozy kabotażowe oraz wynosząc

  4. Bardzo prosze o nieprzysyłanie mi wyciagów bankowych na adres ul. Świetojańska 96/6 , 81-388 Gdynia na Posrednictwo Finansowo Ubezpieczeniowe , poniważ firma nie istnieje od 10 lat a wysyłanie bzdurnej korespondncji z saldem kontas potraktuje jako nękanie , gdyż nigdy nie zakładałem u was konta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *