Lokata na 3,5 % z premią 60 zł od Toyota Bank .

                                                                        Załóż Plan Depozytowy na 80 dni z oprocentowaniem 3,50% . Maksymalnie można założyć takich 7 lokat, każdą na kwotę minimum 3.000 zł, a maksimum 7.000 zł. Czyli największa kwota, którą można ulokować  w Toyota Banku pojedyncza osoba  to 49.000 zł. Plusem jest otrzymanie dodatkowej 60 zł premii od Agory S.A.

toyota

                                                                      Promocja dostępna jest jedynie tylko dla nowych klientów, nie posiadający obecnie Konta Jedynego ani lokaty Plan Depozytowy na 80 dni. Należy pamiętać, że do otwarcia lokaty Plan Depozytowy na 80 dni w ramach tej promocji niezbędnej jest posiadania Konta Jedynego. Obsługa Konta Jedynego kosztuje 2,49 zł – można tej opłaty uniknąć wykonując transakcje kartą wydaną do Konta Jedynego na kwotę minimum 400 zł.

                                                                     Do udziału w promocji „Lokata Toyota Bank z premią” i otrzymaniu premii 60 złotych upoważnia rejestracja poprzez poniższą stronę do dnia 21.04.2015 :

  SKORZYSTAJ Z PROMOCJI TOYOTA BANK I ZGARNIJ 60 ZŁ

                                                                     Po rejestracji otrzymamy maila z linkiem do wniosku o otarcie Konta Jedynego, w ciągu dwóch dni skontaktuje się z nami ktoś z banku w celu zamówienia wizyty kuriera .Następnie w ciągu 14 dni należy otworzyć lokatę na minimum 3000 zł i utrzymać ją do 8.06.2015.

                                                                  O spełnieniu warunków Agora poinformuje nas mailem do 11 czerwca .Czas na uzupełnienie danych mamy do 21 czerwca, a premię otrzymamy do 31 czerwca.

KategorieBez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *