Precz z cenzurą! Wesprzyj Festiwal Uwolnić Muzykę!

Precz z cenzurą! Wesprzyj Festiwal Uwolnić Muzykę!

Ruszyła zbiórka, która ma wspomóc organizację Festiwalu Uwolnić Muzykę który w tym roku zrezygnował z finansowego wsparcia miasta po otrzymaniu od Rady Miasta  propozycji ocenzurowania festiwalu.

  Każdy może zakupić”cegiełkę”,  którą jest unikatowa kartka pocztowa. Cena pojedynczej cegiełki to jedyne 5 złotych i zostanie ona wysłana do darczyńcy na podany w przelewie adres.                                                       Jak zakupić taką cegiełkę? Wystarczy wpłacić pieniądze na poniżej podane konto. Warto wspomnieć, że każdy może kupować wielokrotność jednej „cegiełki”.

Dane do przelewu:
DEDETE NOVUS ORDO SECLORUM
Nr. konta 57 1240 1473 1111 0010 6995 8770
Święte 36a 55-300 Środa Śląska
Tytuł przelewu: Karta pocztowa – Precz z Cenzurą

FUM odbędzie się w dniach 26 – 27 lipca 2019. Line up festiwalu można zobaczyć TUTAJ. Wejściówki dostępne są w serwisach GoOut, Biletyna, Kupbilecik, Ticketmaster oraz PanBilet. Ponadto, pisząc na 1dedete@wp.pl można zamówić bilety kolekcjonerskie.  Ceny wyglądają następująco:

Przedsprzedaż:

  • Karnet dwudniowy – 90 PLN;
  • Bilet jednodniowy – 80 PLN (dostępne tylko jako bilet kolekcjonerski)

W dniu koncertu:

  • Karnet dwudniowy – 110 PLN;
  • Bilet jednodniowy – 80 PLN                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Wesprzyj Festiwal Uwolnić Muzykę …. klikaj ,polecaj , udostępniaj !

 

  •                                             

2 odpowiedzi do “Precz z cenzurą! Wesprzyj Festiwal Uwolnić Muzykę!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *